Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Odsłon : 343359
I miejsce na zawodach sportowych
piątek, 29 kwietnia 2016 08:35

Jak co roku dzieci z grup starszych z naszego przedszkola uczestniczyły w międzyprzedszkolnych zawodach sportowych organizowanych przez przedszkole w Jankowicach. Zawody odbywały się na sali gimnastycznej. Naszym strojem reprezentacyjnym były czerwone koszulki. Dzieci z wielką radością zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach. Widać spontaniczność tych dzieci, one to robią od serca, całym ciałem, całym umysłem.

Dzieci kosztują smaku zwycięstwa i dumy, ale uczą się także tego, że porażki również się zdarzają i trzeba traktować je jako źródło motywacji. Bardzo cieszymy się, że ucząc dzieci zdrowej rywalizacji, promujemy zdrowy styl spędzania wolnego czasu, a także dostarczamy im radości satysfakcji z możliwości uczestniczenia w różnych zawodach sportowych.

Zdobyliśmy I miejsce

Gratulujemy zwycięzcom!

Poprawiony: piątek, 29 kwietnia 2016 08:56
 
 
 
 
tel/faks 32 430 40 39
ul. 3 Maja 18
44-266 Świerklany
© 2012-18 Adam Pisarek NAVISOFT