Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 367120
Piknik rodzinny
czwartek, 09 czerwca 2016 05:58

Śmieje się dziecko, śmieje się świat.

 

Przy pięknej i słonecznej pogodzie dzieci z Przedszkola  wraz z rodzicami uczestniczyły w Pikniku Rodzinnym. Festyn odbył się na terenie Ośrodka Kultury i Rekreacji w Świerklanach. Pani Dyrektor powitała wszystkich uczestników festynu.  Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której dzieci zaprezentowały piosenki, wiersze i tańce specjalnie przygotowane na tę okazję, w których dziękowały rodzicom oraz wyrażały, jak ważnymi osobami w ich życiu są mama i tata.   Wręczyły rodzicom  kwiaty. Atrakcją były zamki dmuchane, zjeżdżalnia, zabawy przy muzyce, konkursy.

Nie zabrakło dobrej zabawy, a po zakończonej części artystycznej na scenie, zaproszono wszystkich do stoisk z ciastami, kawą i herbatą, kiełbaskami i sałatkami.

Nasze spotkanie piknikowe  było okazją do wzmocnienia więzi emocjonalnych dzieci z rodziną, integracji rodziców z przedszkolem oraz stworzyło okazję do aktywnego i miłego spędzenia wolnego czasu.

Dziękujemy  Radzie Rodziców, nauczycielom, wychowankom i całemu personelowi Przedszkola za zaangażowanie.

Podziękowanie dla pana Krzysztofa Gąsior i pana Tadeusza Pawilczka za darmowe udostępnienie i obsługę sprzętu nagłaśniającego.

Pani  Halinie Karwot za udostępnienie  terenu  GOKiRu oraz Franciszkowi Dudzic za przygotowanie terenu.

To dzięki Państwa pomocy udało nam się zorganizować tak miłą imprezę.

Dziękujemy!

Zdjęcia z imprezy w naszej galerii

 

 
 
 
 
tel/faks 32 430 40 39
ul. 3 Maja 18
44-266 Świerklany
© 2012-18 Adam Pisarek NAVISOFT