czwartek, 30 czerwca 2016 05:46

Z okazji zakończenia roku szkolnego składam podziękowania za wysiłek włożony w realizację zadań mających na celu tworzenie dogodnych warunków do właściwego rozwoju każdego dziecka.

Dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom technicznym za czas rzetelnej i efektywnej pracy, za trud wychowania najmłodszego pokolenia.

Dziękuję rodzicom za pomoc i współdziałanie przy realizacji wszystkich działań,  za zrozumienie i dobre słowo skierowane do wszystkich pracowników naszego przedszkola.

Życzę wszystkim: nauczycielom, pracownikom technicznym, rodzicom i dzieciom,  aby wakacje były czasem radosnego i bezpiecznego wypoczynku, okazją do wspólnego wypoczynku wraz z dziećmi, okazją do wytchnienia i wspaniałej zabawy.

ŻYCZĘ UDANYCH I SŁONECZNYCH WAKACJI !!!!!!

Jarosława Potysz,

dyrektor Przedszkola nr 2 w Świerklanach