Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Odsłon : 374822
Strażacy w przedszkolu
czwartek, 25 maja 2017 04:49

Dnia 19 maja, w piątek przedstawiciele straży pożarnej odwiedzili nasze Przedszkole.  Zaprezentowali naszym wychowankom ubranie specjalne, sprzęt do akcji ratowniczych - gaśniczych. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu.

Dzięki takim spotkaniom dzieci: poznały ciężką i odpowiedzialną pracę strażaka; wiedza jak dbać o własne i innych bezpieczeństwo; szanują trudną pracę strażaka; kształtują odpowiednie zachowania w trudnych sytuacjach. Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie,  jakim dysponują  strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Podopieczni z wielką radością przymierzali ubiór strażaka, hełm, aby poczuć się choć przez chwilę strażakiem. Jednak największe zainteresowanie wzbudził wielki czerwony wóz strażacki i lanie wody. Wizyta strażaków wywarła  pozytywne wrażenie.

Na zakończenie podziękowaliśmy strażakom i życzyliśmy wytrwałości w codziennych zmaganiach z przeciwieństwami losu.

Wrażenia jakie dostarczyli nam strażacy na długo pozostaną w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy przedstawicielom straży za przybycie i poświęcenie nam swojego cennego czasu.

Zapraszamy do oglądania zdjęć w naszej galerii

Poprawiony: czwartek, 25 maja 2017 04:53
 
 
 
 
tel/faks 32 430 40 39
ul. 3 Maja 18
44-266 Świerklany
© 2012-18 Adam Pisarek NAVISOFT