Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Odsłon : 374775
Konkursy recytatorskie
sobota, 03 czerwca 2017 05:59

We wtorek  30 maja  piątka dzieci z naszego przedszkola zaprezentowała się w XIV Międzyprzedszkolnym  konkursie recytatorskim  „Bajkowe wierszyki”  organizowanym przez Przedszkole nr 1 w Świerklanach. Z wielkim zaangażowaniem podjęły się wystąpienia przed nieznaną publicznością.  Blanka B. i  Ania G. z gr. „Myszek”, Amelia M., Julia Sz., Klaudia L. z gr. „Pszczółek”. Reprezentowały nasze przedszkole wspólnie z rodzicami.  Dziewczynki za udział w konkursie otrzymały  dyplomy oraz pamiątkowe nagrody, Klaudia z gr. „Pszczółek” zdobyła II miejsce. Zobacz zdjęcia

-

Dnia 31 maja w naszym przedszkolu odbył się międzyprzedszkolny konkurs patriotyczny pt. "JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM - MAŁYM POLAKIEM". W konkursie brały udział trzy drużyny: Przedszkole z Jankowic, Przedszkole nr 1 Świerklany i Przedszkole nr 2 Świerklany. Nasi wychowankowie zdobyli II miejsce. Wszyscy dostali dyplomy i nagrody. Zobacz zdjęcia

 

Wszystkim z całego serca gratulujemy

Poprawiony: sobota, 03 czerwca 2017 06:05
 
 
 
 
tel/faks 32 430 40 39
ul. 3 Maja 18
44-266 Świerklany
© 2012-18 Adam Pisarek NAVISOFT