Rodzice dzieciom
czwartek, 29 czerwca 2017 07:17

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.”

Paulo Coelho

W tym dniu rodzice z gr. „Pszczółek” przygotowali dla swoich pociech i wszystkich zaproszonych gości piękne przedstawienie utworu Juliana Tuwima ,,Rzepka”.

Każdy przecież ma inny temperament i upodobania, więc każdy wybrał sobie postać, która najbardziej przypadła mu do gustu. Przedstawienie wzbudziło wielki zachwyt wśród dzieci i personelu przedszkola. Każdy strój postaci występujących w wierszu był dokładnie przemyślny, natomiast gra aktorów – rodziców była w pełni profesjonalna. Nasi aktorzy bardzo rozbawili  publiczność, szczególnie właściwie dobraną muzyką do danej postaci, odgrywaną rolą, jak również tym, że dzieci mogły się włączać do zabawy poprzez  śpiewanie znanych melodii i przebojów.

Rodzice sprawili niezwykłą niespodziankę wszystkim dzieciom z przedszkola.

Składamy Wam serdeczne podziękowanie za lata współpracy. Dziękujemy za pomoc, wsparcie i życzliwość. Kochajcie swoje dzieci miłością bezwarunkową i bądźcie zawsze z nich dumni.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom  za udział w uroczystości i pomoc w jej zorganizowaniu. Pragniemy również serdecznie podziękować Wszystkim, którzy byli obecni na uroczystości.