Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Odsłon : 374803
Pożegnanie przedszkola
czwartek, 29 czerwca 2017 07:14

Dnia 20 czerwca kolejny raz z naszym przedszkolem pożegnały się dzieci, które jeszcze niedawno pierwszy raz przekraczały próg swojej sali.  Zgromadzonych gości serdecznie powitała pani dyrektor  Jarosława Potysz podziękowała rodzicom  za owocną współpracę, a dzieciom życzyła sukcesów na dalszym szczeblu edukacji. Dzieci w odświętnych strojach wystąpiły przed rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi. Były  wiersze, piosenki, tańce. Na uroczystości nie zabrakło  narodowego tańca – poloneza. Przedszkolaki wierszem i piosenką podziękowały pani Dyrektor, nauczycielom, rodzicom  i wszystkim pracownikom przedszkola za opiekę i wychowanie. Również młodsi koledzy pożegnali się z kolegami i koleżankami. A po występie  nadszedł czas na chwile wzruszeń, podziękowania i pożegnania.  Wielu osobom łezka zakręciła się w oku.

Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów w szkole oraz samych radosnych wspomnień związanych z naszym przedszkolem. Mamy nadzieję, że czasy przedszkolne jako piękne wspomnienia na zawsze pozostaną w sercach naszych dzieci.

 

"Kogo to dzisiaj żegna poranny świergot ptaków,

- a kogoż by innego, to żegna przedszkolaków.
Dla kogo to słoneczko blask rzuca wesoły,

- dla dzieci, które pójdą pierwszy raz do szkoły."

 

Zobacz zdjęcia: Pożegnanie PSZCZÓŁEK, Zakończenie roku

Poprawiony: czwartek, 29 czerwca 2017 07:20
 
 
 
 
tel/faks 32 430 40 39
ul. 3 Maja 18
44-266 Świerklany
© 2012-18 Adam Pisarek NAVISOFT