Wyjazd grup młodszych na przedstawienie "Bajka o Szewczyku Dratewce"
wtorek, 20 marca 2018 05:17

Dnia 16 marca dzieci z grup młodszych pojechały do Jastrzębia Zdroju na spektakl pt. „Bajka o Szewczyku Dratewce". Dzieci miały okazję poznać przygody Szewczyka odgrywane przez aktorów. Młodzi widzowie z zapartym tchem śledzili losy dzielnego Dratewki. Dzięki dialogom prowadzonym przez aktorów z publicznością, komicznym scenom oraz ciekawym efektom specjalnym i szczęśliwemu zakończeniu bajki dzieci dobrze się bawiły. Przedstawienie dostarczyło dzieciom wielu wspaniałych przeżyć. Przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami.

Efektem wycieczki jest rozbudzanie wrażliwości na sztukę teatralną i bezpośredni kontakt z aktorem podczas oglądania spektaklu w teatrze. Dzieci nauczyły się również kulturalnego odbioru sztuki oraz bezpiecznego zachowania podczas jazdy autokarem. Pełne niezapomnianych wrażeń i emocji wróciły do przedszkola.

Zdjęcia: kliknij aby otworzyć

Poprawiony: wtorek, 20 marca 2018 05:23