Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Odsłon : 367128
Podwórko NIVEA
niedziela, 13 maja 2018 12:54

Szanowni Państwo,

Nasza gmina po raz kolejny zgłosiła się do konkursu „Podwórko Talentów NIVEA”, w którym nagrodą jest ufundowanie przez prywatnego sponsora placu zabaw. Zgłoszona przez nas lokalizacja, to teren pomiędzy kompleksem edukacyjnym w Świerklanach przy ul. 3 Maja 18 a stadionem „Fortecy” Świerklany. Dzięki internetowym głosom naszych mieszkańców mamy szansę stworzyć w gminie miejsce zabaw i wypoczynku dla młodych jej mieszkańców (plac zabaw z trzema strefami: dla naukowców, dla sportowców i dla artystów).

O tym, w której gminie powstanie plac zabaw zdecyduje liczba głosów internautów. Głosowanie rozpoczyna się dziś i potrwa do 21 czerwca br. Każdy mieszkaniec gminy może oddać codziennie 1 głos z jednego adresu e-mail, głosując poprzez stronę https://podworko.nivea.pl

 
 
 
 
tel/faks 32 430 40 39
ul. 3 Maja 18
44-266 Świerklany
© 2012-18 Adam Pisarek NAVISOFT